POSEM CARA A L’EQUIP TÈCNIC DE L’IGUALADA VÒLEI CLUB!⁣

📷 Posem cara a l’entrenadora de l’equip sènior iniciació! 🤩⁣⁣⁣⁣

𝐌𝐢𝐫𝐞𝐢𝐚 𝐅𝐞𝐫𝐧𝐚́𝐧𝐝𝐞𝐳 CITAE i Àrbitre en esports no federats⁣

Fa disset anys va començar a formar-se en el vòlei a l’Igualada Vòlei Club.⁣
Paral·lelament formava part d’un esport individual com és l’atletisme on va estar competint durant molts anys. Tot i això, el vòlei no la va deixar escapar del tot fent que any rere any el seguis practicant als tornejos Vòlei Sorra que organitza el club.⁣
Com ja sabem, el voleibol és aquell esport que una vegada l’has provat t’enganxa i ja no et deixa escapar de les seves xarxes i la Mireia no ha estat una excepció! La temporada 2019/20 es va tornar a incorporar al club, concretament a l’equip Veterans XP com a col·locadora. Actualment continua en aquest equip i la seva capacitat i les ganes per transmetre la seva passió pel vòlei l’han portat a entrenar el nostre equip Sènior d’Iniciació.⁣

Gràcies per formar part de la família IVC 🏐❤️

Facebooktwitterinstagram

Leave Comment

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *